fbpx

Bilgi & Randevu:

Prof. Dr. Ümit Taşkın

1974 Antalya doğumlu olup ilk, orta ve lise yıllarını Antalya’da geçirdikten sonra 1990 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)’ni kazanarak üniversite hayatına başladı. 1997 yılında Tıpta Uzmanlık sınavı sonucunda  Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği’nde uzmanlık öğrencisi olarak başladıktan sonra 2001 yılında KBB ve Baş- Boyun Hastalıkları uzmanı oldu. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi , İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma hastanesinde birçok uzmanlık ögrencisi yetişmesinde bir fiil görev almıştır. 2011 yılında DOÇENT ünvanını almıştır. Eğitim gorevlisi ve eğitim sorumlusu olarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB kliniğinde gorev almıştır.

2018 yılında profesörlüğünü almıştır.

İstanbul Gelişim Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak halen çalışmaktadır.

Akademik kariyeri boyunca birçok farklı konuda olmak üzere 40’ın üzerinde yurtdışı araştırma makalesi, 20’nin üzerinde yurtiçi araştırma makalesi yayınlanmıştır. Birçok kongrede, ilgilendiği alanlar ile ilgili eğitim kursları vermiştir. Ayrıca 10 civarında hayvan calışmasında farklı konularda calışması olmuştur.

Türk KBB Yeterlilik Kurulu ve Europian Board (Avrupa KBB Yeterlilik Kurulu) belgelerine sahip olan Ümit Taşkın, özellikle 2007 yılında kurmuş olduğu İSTANBUL ESTETİK firması ile beraber çalısmalarını Burun Estetiği ve Yüz estetiği üzerine yoğunlaştırmış olup bu alanlarda sayısız yurtiçi ve yurtdışı seminer, kongre, kurs ve workshop’lara katılarak kendisini bu alanda daima geliştirmiş ve güncellemiştir.

2016 yılında ise OTRİLA markasıyla KBB ve ESTETİK alanında hizmet veren diğer kliniğini de faaliyete geçirmiştir.

Türk KBB Bas Boyun Dernegi , Yüz Estetik Derneği,  Türk Rinoloji Derneği ve American Academy of Facial Plastic Surgery derneği üyelikleri mevcuttur.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

RANDEVU TALEP EDİN

Aklınıza takılan başka sorular varsa; çekinmeden bize ulaşıp, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Telefon: 0 (538) 442 48 28
Mail: info@otrila.com
Adres: Maltepe mahallesi, Eski Londra Asfaltı cad. Kale Avrupa Konutları No: 32/1H Cevizlibağ/Zeytinburnu/İstanbul

HIZLI RANDEVU TALEBİ