fbpx

Bilgi & Randevu:

Yüz Germe (Face Lift)

Yaş arttıkça, yerçekiminin etkisi, güneşin deri kalitesi üzerine yaptığı olumsuz etkiler, günlük stersler yüzde sarkmalara, burun ve ağız kenarı arasında, alında, kaşlar arasında, dudaklarda göz kenarlarında derin çizgilenmelere, Göz altlarında torbalanmalara, yanak dolgunluğunun azalmasına, çene kenarında doku sarkmalarına, boyunda kırışıklık ve birikintilere yol açabilir.

Yüz germe, yüz derisindeki fazlalıkların atıldığı, deri altındaki ince kas tabakasının tekrar şekillendirilip gerilerek, yeniden konumlandırıldığı ve bu sayede yukarıda sözü edilen süreci ya da başka bir deyişle “saati” geri çeviren estetik cerrahi ameliyatıdır.  Saat geri alınır, ancak durdurulamaz maalesef. Yaşlanma süreci yine yeni kurulduğu yerden devam eder.

Yüz germe, alın germe ve gözkapağının estetik ameliyatları, dolgu enjeksiyonları ile kombine edilebilir.

Yüzde yaşlanma ile ilgili yumuşak doku sarkma ve kırışıklıkları belirginleşen ancak halen deri elastikiyetini koruyabilmiş ve yüz kemikleri belirginliğini ve konturlarını yitirmemiş olan hastalar yüz germe için uygun adaylardır. Genellikle 50’li 60’lı yaşlarda uygulanır. Sağlık elverdiği ölçüde 70’li yaşlarda da uygulanabilir.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

RANDEVU TALEP EDİN

Aklınıza takılan başka sorular varsa; çekinmeden bize ulaşıp, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Telefon: 0 (538) 442 48 28
Mail: info@otrila.com
Adres: Maltepe mahallesi, Eski Londra Asfaltı cad. Kale Avrupa Konutları No: 32/1H Cevizlibağ/Zeytinburnu/İstanbul

HIZLI RANDEVU TALEBİ